Kim jest MCBRIE?


Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji zostało utworzone jako jednostka organizacyjna przez Polskie Media Cyfrowe sp. z o.o.  Obecnie MCBRiE jest administrowane przez spółkę BLUE OPERATOR będącą częścią Polskich Mediów Cyfrowych a także posiadającą status przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego. Partnerami Strategicznymi MCBRiE są m.in. Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji afiliowana przy Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk oraz Profesorskie Centrum Doradztwa Prawnego. Zrzeszenie Prawników Polskich o/Warszawa.

Głównym celem Międzynarodowego Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji jest popularyzowanie nauki i edukacji. Podnoszenie poziomu kwalifikacji zawodowych oraz wykształcenia dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych na całym Świecie również z wykorzystaniem najnowszych technologii i kształcenia na odległość.

MCBRiE to również prowadzenie prac naukowo- badawczych oraz upowszechnianie wiedzy. Rozwijanie międzynarodowych kontaktów współpracy z ośrodkami akademickimi i naukowymi na całym Świecie. MCBRiE to wreszcie współpraca z podmiotami sektora publicznego i prywatnego.

Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji realizuje swoje cele poprzez:

  1. organizację szkoleń, kursów, wykładów, zajęć, warsztatów, przedsięwzięć i akcji edukacyjnych, popularyzujących naukę, poszerzających i promujących wiedzę.
  2. współpracę z uczelniami wyższymi, autorytetami naukowymi oraz organizacjami zorientowanymi na wiedzę i rozwój z całego Świata.
  3. współpracę z instytucjami samorządowymi, rządowymi, społecznymi, zawodowymi i stowarzyszeniami naukowymi zarówno w kraju jaki i za granicą.
  4. organizację konferencji naukowych
  5. doskonalenie kwalifikacji zawodowych wszystkich grup zawodowych w tym również wiedzy prawniczej.
  6. współpracę z otoczeniem gospodarczym
  7.  działalność doradczą w ramach konsultacji eksperckich dla instytucji samorządowych i rządowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Znajdź swoje szkolenieSkontaktuj się z nami

Co oferuje MCBRIE?


Oferujemy szkolenia i warsztaty na najwyższym poziomie merytorycznym. Do współpracy zaprosiliśmy kadrę naukową wykładającą w czołowych polskich i zagranicznych Uczelniach oraz praktyków – wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach.

Ważne fakty o nas


Kilka faktów opisujących dotychczasowe osiągnięcia Międzynarodowego Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji.

116


Ilość oferowanych szkoleń

>2000


Ilość zadowolonych uczestników

>2000


Ilość firm z którymi współpracujemy

47


Ilość szkoleniowców

Znajdź swoje szkolenieSkontaktuj się z nami

Ucz się od najlepszych


Współpracujemy z renomowanymi instruktorami i szkoleniowcami z całej Polski i nie tylko. Postaw na jakość i doświadczenie zawodowe. Poznaj z nami tajniki sukcesu zawodowego

Dołącz do zespołu naszych szkoleniowców

Załącz CV (Wymagane)

Załącz list motywacyjny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Blue Operator Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych oraz danych dotyczących korzystania przeze mnie z Portalu mcbrie.pl i funkcjonalności świadczonych przez Blue operator Sp. z o.o. i jej kontrahentów w celach marketingowych

Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Blue operator Sp. z o.o. w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób.

Wyrażam zgodę na kontakt ze strony BLUE operator z siedzibę w Warszawie, przy ulicy Grodzieńskiej 21/29, z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 par.1 Prawa telekomunikacyjnego.

*Akceptuję regulamin

*Akceptuję politykę prywatności

* zgody wymagane.