Szkoleniowcy MCBRIE


Przedstawiamy Państwu naszych ekspertów – ludzi edukacji, prawa z wieloletnim doświadczeniem praktycznym i  dorobkiem naukowym. Od lat dzielą  się swoją wiedzą i doświadczeniem w formie szkoleń i publikacji. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do grona naszych trenerów, to zapraszamy do wypełnienia formularza poniżej.

  • ASTRIDA

    Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji w Toruniu, Radca Prawny wpisany na listę radców prawnych w Toruniu. Karierę prawniczą rozpoczęła od udziału w kilkudziesięciu procesach prywatyzacyjnych w zakresie doradztwa prawnego oraz ekonomiczno-prawnych przekształceń własnościowych. Po uzyskaniu uprawnień radcy prawnego aktywność zawodową mecenas Adamczak skoncentrowała na obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i firm zdobywając szerokie praktyczne doświadczenie na polu doradztwa prawnego szczególnie w służbie zdrowia, procesach budowlanych, transporcie oraz dla firm działających w obszarze nowych technologii. Szczególnym przedmiotem zainteresowania Pani Mecenas jest prawo medyczne, w zakresie którego posiada wieloletnie, praktyczne doświadczenie zarówno w doradztwie dla podmiotów służby zdrowia jak i dla klientów indywidualnych w temacie odpowiedzialności za błędy medyczne. Wielokrotnie występowała jako prelegent w trakcie szkoleń i wykładów z zakresu prawa medycznego w kraju i zagranicą.
  • Patrycja Bartosz – Burdiak – radca prawny

    Prawnik Zarządzający Bartosz – Burdiak Kancelarii Radców Prawnych. Ekspert Ośrodka Badań, Studiów i Legislacji Krajowej Rady Radców Prawnych. Członek Zrzeszenia Prawników Polskich O/Warszawa. W latach 2010 – 2012 Członek Komisji Doskonalenia Zawodowego przy Radzie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Wykładowca na uczelni wyższej, jako specjalista z zakresu prawa ochrony konkurencji i konsumentów oraz postępowania egzekucyjnego i zabezpieczającego.Prelegent na licznych konferencjach naukowo – biznesowych poświęconych prawu.Autorka licznych publikacji z zakresu procesu sądowego, postępowania egzekucyjnego oraz brytyjskiego systemu prawnego. Współtwórca wielu opracowań zamieszczonych w systemie Lexis.pl.
 

Dołącz do zespołu naszych szkoleniowców

Załącz CV (Wymagane)

Załącz list motywacyjny

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polskie Media Cyfrowe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych oraz danych dotyczących korzystania przeze mnie z Portalu mcbrie.pl i funkcjonalności świadczonych przez Polskie Media Cyfrowe Sp. z o.o. i jej kontrahentów w celach marketingowych

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych wysyłanych przez Polskie Media Cyfrowe Sp. z o.o. w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób.

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących napojów alkoholowych, w tym napojów alkoholowych powyżej 18% oraz gier hazardowych wysyłanych przez Polskie Media Cyfrowe Sp. z o.o. w imieniu własnym lub na zlecenie innych osób na moje konto poczty elektronicznej. Jestem osobą pełnoletnią.

*Akceptuję regulamin

*Akceptuję politykę prywatności

* zgody wymagane.