Zmiany w SIO jeszcze w tym roku!

Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji zapraszają na szkolenie: "Wydawanie decyzji administracyjnych w KPA".

Więcej Info


ZOSTAŃ DORADCĄ RESTRUKTURYZACYJNYM Z NAMI !

Kurs przygotowujący do egzaminu w Ministerstwie Sprawiedliwości na DORADCĘ RESTRUKTURYZACYJNEGO. Pod czas 60 godzinnego szkolenia, uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia wiedzy teoretycznej z zakresu najważniejszych i najbardziej aktualnych informacji prawnych niezbędnych do sprawowania funkcji doradcy restrukturyzacyjnego. Szkolenie zostanie przeprowadzone w oparciu o aktualny stan prawny.

Więcej Info


KURS NA APLIKACJĘ ADWOKACKĄ I RADCOWSKĄ 2017

Kurs przygotowujący do egzaminu wstępnego na aplikacje prawnicze. Pod czas 100 godzinnego szkolenia, uczestnicy będą mieli możliwość rzetelnego przygotowania się do egzaminu.

Więcej Info


Podatki zagraniczne bez tajemnic – podatek u źródła, unikanie podwójnego opodatkowania, delegowanie pracowników za granicę.

Szkolenie jest przeznaczone dla osób zajmujących się rozliczaniem podatków międzynarodowych, głównych księgowych, księgowych, osób specjalizujących się w rozliczaniu podatków oraz rozliczających wszelkie koszty pracowników delegowanych za granicę.

Więcej Info


Konferencja JST w Uniejowie 29-30 maja 2017r.

Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji zapraszają na szkolenie:
"Nowe obowiązki Naczelnika Wydziału -
nowelizacja Ustawy Kodeks Postępowania Administracyjnego od czerwca 2017r."

Więcej Info


Warsztaty dyrektorskie MCBRIE 27- 28 marzec 2017 UNIEJÓW

Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji zapraszają na WARSZTATY dla DYREKTORÓW/WICEDYREKTORÓW/KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ "REFORMA OŚWIATY - WARSZTATY DLA DYREKTORÓW"

Więcej Info


Szkolenie MCBRIE 24 MARCA WARSZAWA

Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji zaprasza na szkolenie: "Wydawanie decyzji administracyjnych w KPA".

Więcej Info


Szkolenie MCBRIE 18 – 19 luty 2017 Zegrze

Międzynarodowe Centrum Badań, Rozwoju i Edukacji zapraszają na szkolenie: "Jak skutecznie ratować przedsiębiorców w kryzysie - strategie restrukturyzacyjne".

Więcej Info


Akademia Małego Prawnika

Zajęcia dla dzieci i młodzieży z zakresu prawa. Nauka podstaw prawa dla najmłodszych milusińskich przez zabawę. Młodzież może pod okiem wybitnych specjalistów i praktyków prawa zapoznać się z pracą adwokata, sędziego czy prokuratora. Początek zajęć już od stycznia 2017 r

Więcej Info


Akademia Prawa Seniora

Zajęcia dla seniorów z podstaw prawa. Wykłady prowadzą wybitni profesorowie i praktycy prawa z Zrzeszenie Prawników Polskich o/Warszawy. Zajęcia odbywają się co tydzień blokach 2-3 godzinnych.

Więcej Info


Akademicka Szkoła Polonijna

Akademicka Szkoła Polonijna przy Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji afiliowanej przy Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. Zajęcia uzupełniające dla dzieci i młodzieży czasowo przebywających poza Polską.

Więcej Info